2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Gródek, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie wskazanych w zakresie zamówienia odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Gródek oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek i ich bezpośredni transport do właściwej dla poszczególnych frakcji odpadów komunalnych Instalacji (ZUOK Hryniewicze i/lub ZUOK Białystok). Wykonawca zobowiązany jest do odebrania całej ilości odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, będących obiektami użyteczności publicznej stanowiącymi własność Gminy Gródek, w tym również odpadów przekazanych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i ich bezpośredniego transportu do właściwej dla poszczególnych frakcji odpadów komunalnych Instalacji (ZUOK Hryniewicze i/lub ZUOK Białystok) z uwzględnieniem zapisów umieszczonych w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: IGK.271.7.2025.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001