2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyczepa dekontaminacyjna wraz z wyposażeniem do dekontaminacji ludzi, sprzętu i infrastruktury
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 2 do SWZ - Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Zał. nr 2 do SWZ zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: MT.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144220 Abschleppwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 2 do SWZ - Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Zał. nr2 do SWZ zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge