2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwrijpmaken en verleggen stamriool PSV-laan
Beschreibung: De gemeente Eindhoven zoekt een Opdrachtnemer die in bouwteamverband het bestaande stamriool in de PSV-laan veilig, beheerst en tijdig verlegt en het projectgebied bouwrijp maakt ten behoeve van de uitbreiding van het Philips Stadion. Het doel van het project is te komen tot een uitvoerbaar, veilig en financieel haalbaar ontwerp en realisatie van de stamrioolverlegging, waarbij omgevingsveiligheid, bereikbaarheid en de operationele continuïteit van het Philips Stadion op en rondom wedstrijddagen gewaarborgd blijven. Verwezen wordt naar de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: REO2026-0155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Verhoging taakstellend budget; - Woonrijpmaken gebied rondom Philips stadion. Voor de inhoud wordt verwezen naar de Aanbestedingsleidraad.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: REO2026-0155
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: