See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga za leto 2027
Beschreibung: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga za leto 2027
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 1 – mleko in mlečni izdelki
Beschreibung: Sklop 1 – mleko in mlečni izdelki
Interne Kennung: 555620
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 2 – siri, jogurti in maslo
Beschreibung: Sklop 2 – siri, jogurti in maslo
Interne Kennung: 555627
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 3- proteinski izdelki
Beschreibung: Sklop 3- proteinski izdelki
Interne Kennung: 555628
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 4 – mesni izdelki, klobase, salame trajne in poltrajne
Beschreibung: Sklop 4 – mesni izdelki, klobase, salame trajne in poltrajne
Interne Kennung: 555629
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 5 – meso svinjine in izdelki
Beschreibung: Sklop 5 – meso svinjine in izdelki
Interne Kennung: 555631
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 6 – meso drobnice
Beschreibung: Sklop 6 – meso drobnice
Interne Kennung: 555632
Los: LOT-0007
Titel: Sklop 7 – izdelki krškopoljca, salame
Beschreibung: Sklop 7 – izdelki krškopoljca, salame
Interne Kennung: 555642
Los: LOT-0008
Titel: Sklop 8 – meso junjetine in teletine
Beschreibung: Sklop 8 – meso junjetine in teletine
Interne Kennung: 555643
Los: LOT-0009
Titel: Sklop 9 – meso perutnine in izdelki
Beschreibung: Sklop 9 – meso perutnine in izdelki
Interne Kennung: 555644
Los: LOT-0010
Titel: Sklop 10 – sveže ribe in zamrznjene, sladkovodne, morske, školjke in raki
Beschreibung: Sklop 10 – sveže ribe in zamrznjene, sladkovodne, morske, školjke in raki
Interne Kennung: 555645
Los: LOT-0011
Titel: Sklop 11 – zamrznjeno sadje, zelenjava in izdelki
Beschreibung: Sklop 11 – zamrznjeno sadje, zelenjava in izdelki
Interne Kennung: 555646
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: Sklop 12 – slaščice
Beschreibung: Sklop 12 – slaščice
Interne Kennung: 555648
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0013
Titel: Sklop 13 – predpripravljeni izdelki
Beschreibung: Sklop 13 – predpripravljeni izdelki
Interne Kennung: 555650
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0014
Titel: Sklop 14–omake
Beschreibung: Sklop 14–omake
Interne Kennung: 555651
Haupteinstufung (cpv): 15871260 Soßen
Los: LOT-0015
Titel: Sklop 15 – olje, kis, sol
Beschreibung: Sklop 15 – olje, kis, sol
Interne Kennung: 555652
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
Los: LOT-0016
Titel: Sklop 16 – gazirane pijače
Beschreibung: Sklop 16 – gazirane pijače
Interne Kennung: 555678
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0017
Titel: Sklop 17 – sladko, slani program
Beschreibung: Sklop 17 – sladko, slani program
Interne Kennung: 555679
Los: LOT-0018
Titel: Sklop 18 – splošno prehransko blago
Beschreibung: Sklop 18 – splošno prehransko blago
Interne Kennung: 555680
Los: LOT-0019
Titel: Sklop 19 – suho sadje, orehi in oreščki
Beschreibung: Sklop 19 – suho sadje, orehi in oreščki
Interne Kennung: 555681
Los: LOT-0020
Titel: Sklop 20 – sokovi in nektarji
Beschreibung: Sklop 20 – sokovi in nektarji
Interne Kennung: 555682
Los: LOT-0021
Titel: Sklop 21 – brezalkoholne pijače in pivo
Beschreibung: Sklop 21 – brezalkoholne pijače in pivo
Interne Kennung: 555684
Los: LOT-0022
Titel: Sklop 22 – kava in kavni napitki
Beschreibung: Sklop 22 – kava in kavni napitki
Interne Kennung: 555687
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Los: LOT-0023
Titel: Sklop 23 – naravna voda, voda z okusi in mineralna voda
Beschreibung: Sklop 23 – naravna voda, voda z okusi in mineralna voda
Interne Kennung: 555690
Haupteinstufung (cpv): 15981100 Stilles Mineralwasser
Los: LOT-0024
Titel: Sklop 25 – ekološko sadje in zelenjava
Beschreibung: Sklop 25 – ekološko sadje in zelenjava
Interne Kennung: 555691
Haupteinstufung (cpv): 15842400 Früchte, Nüsse oder Fruchtschalen, mit Zucker haltbar gemacht
Los: LOT-0025
Titel: Sklop 26 – agrumi in koščično sadje
Beschreibung: Sklop 26 – agrumi in koščično sadje
Interne Kennung: 555692
Los: LOT-0026
Titel: Sklop 29 – sladoled
Beschreibung: Sklop 29 – sladoled
Interne Kennung: 555694
Haupteinstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0027
Titel: Sklop 31 – koncentrati in začimbe
Beschreibung: Sklop 31 – koncentrati in začimbe
Interne Kennung: 555695
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 555620
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 2 – siri, jogurti in maslo
Internal identifier: 555627
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 3- proteinski izdelki
Internal identifier: 555628
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 555629
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 555631
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 6 – meso drobnice
Description: Sklop 6 – meso drobnice
Internal identifier: 555632
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 555642
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 555643
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 555644
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 555645
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 555646
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 12 – slaščice
Description: Sklop 12 – slaščice
Internal identifier: 555648
Main classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 555650
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0014
Title: Sklop 14–omake
Description: Sklop 14–omake
Internal identifier: 555651
Main classification (cpv): 15871260 Sauces
Lot: LOT-0015
Title: Sklop 15 – olje, kis, sol
Description: Sklop 15 – olje, kis, sol
Internal identifier: 555652
Main classification (cpv): 15411100 Vegetable oils
Lot: LOT-0016
Title: Sklop 16 – gazirane pijače
Description: Sklop 16 – gazirane pijače
Internal identifier: 555678
Main classification (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0017
Title: Sklop 17 – sladko, slani program
Internal identifier: 555679
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 555680
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 555681
Lot: LOT-0020
Title: Sklop 20 – sokovi in nektarji
Internal identifier: 555682
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 555684
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 22 – kava in kavni napitki
Internal identifier: 555687
Main classification (cpv): 15861000 Coffee
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 555690
Main classification (cpv): 15981100 Still mineral water
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 555691
Main classification (cpv): 15842400 Fruit, nuts or fruit peel preserved by sugar
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 555692
Lot: LOT-0026
Title: Sklop 29 – sladoled
Description: Sklop 29 – sladoled
Internal identifier: 555694
Main classification (cpv): 15555100 Ice cream
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 555695