See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova izgradnje nove Osnovne škole Mošćenica
Beschreibung: Izgradnja Osnovne škole Mošćenica
Interne Kennung: 41/25 JN
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000