2. Verfahren
Verfahren
Titel: Graffiti verwijderen 2026-2031 Purmerend
Beschreibung: Verwijderen van graffiti in de gemeente Purmerend op objecten in de openbare ruimte en objecten van bedrijven waar de gemeente een dienstverleningsovereenkomst heeft. Verwachting is dat gemiddeld 1800 meldingen over graffiti-overlast per jaar zijn.
Interne Kennung: 860268
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90690000 Graffiti-Entfernung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Graffiti verwijderen 2026-2031
Beschreibung: Verwijderen van graffiti in de gemeente Purmerend op objecten in de openbare ruimte en objecten van bedrijven waar de gemeente een dienstverleningsovereenkomst heeft. Het betreffen circa 1800 graffiti meldingen per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen extra opties naast de optie tot verlenging van de opdracht.