657206-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tablettcomputer – Dynamický nákupní systém na nákup tabletů a příslušenství pro resort MPSV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup tabletů a příslušenství pro resort MPSV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení a užívání dynamického nákupního systému ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ (dále jen „DNS“) na dobu neurčitou. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky tabletů a jejich příslušenství, konkrétně stylusů, pouzder na tablet s klávesnicí a pouzder na tablet bez klávesnice. Detailní specifikace zboží, které bude předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS, je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Katalog zboží. Specifikace zboží, které bude v průběhu trvání DNS poptáváno, bude s ohledem na vývoj trhu a potřeb zadavatele průběžně aktualizována.
Interne Kennung: VZ/CN/1/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Výsledkem veřejné zakázky je zavedení DNS, prostřednictvím kterého budou zadávány dílčí veřejné zakázky dle aktuálních potřeb resortu. Splněním jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadaných v DNS budou naplněny potřeby resortu spočívající v zajištění nákupu tabletů a jejich příslušenství.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001