See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen bergbezinkbassins, mini gemalen, gemalen en randvoorzieningen - Gemeente Gemert-Bakel
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het reinigen van gemalen; - Het reinigen van mini gemalen; - Het reinigen van bergbezinkbassins; - Het reinigen van overstortputten; - Het reinigen van rioolleidingen en zinkers; - Het registreren van de bevindingen reiniging in online applicatie TeleControlNet (TCN); - Verzamelen en afvoeren rioolslib. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Gemert-Bakel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. De werkzaamheden zijn vergelijkbaar met elkaar en kunnen worden gezien als een geheel, deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 1 juni 2026 tot en met 31 december 2027. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst eenmaal eenzijdig voor een periode van twee jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000