657217-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla KP PSP w Piasecznie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla KP PSP w Piasecznie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z prawem opcji dostawy 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz
Interne KennungPT.2370.05.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział możliwość zamówienia kolejnego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach opcji - o parametrach i na warunkach określonych w swz