657228-2026 - Wettbewerb
Belgien – Alkalibatterien – aankoop van primaire en secundaire standaardbatterijen, stationaire en circulaire loodbatterijen en battery packs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop van primaire en secundaire standaardbatterijen, stationaire en circulaire loodbatterijen en battery packs
Beschreibung: De leveringen betreffen primaire en secundaire standaardbatterijen, stationaire en circulaire loodbatterijen en battery packs. Primaire en secundaire standaardbatterijen worden binnen deze sector ingezet voor zaklampen, medische toestellen zoals thermometers, bloeddrukmeters, .ook voor horloges, afstandsbedieningen, micro's, sensoren, kantoormiddelen, meettoestellen, . Stationaire en circulaire loodbatterijen worden door deze sector ingezet voor tilliften, branddetectie, servers, deuren, beveiligingssystemen, UPS, back up systemen. . Battery packs worden binnen deze sector vooral ingezet voor hun noodverlichting.
Interne Kennung: 2027-396-BAT-2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31411000 Alkalibatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 31420000 Primärbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31421000 Bleibatterien, 31422000 Batteriesätze, 31440000 Batterien
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2027-396-BAT-2
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31411000 Alkaline batteries
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 31420000 Primary batteries
Additional classification (cpv): 31421000 Lead batteries, 31422000 Battery packs, 31440000 Batteries