65723-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění služeb úklidu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb úklidu
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění úklidu ve vymezených prostorách objektů Domova pro seniory Elišky Purkyňové. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne KennungD74/OR/0002/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001