657232-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungDFP.271.168.2025.ADB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Beschreibung1. Fosfomycinum - 500 sztuk 2. Fosfomycinum - 8 000 sztuk 3. Fosfomycinum - 9 000 sztuk
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2
Beschreibung1. Dinoprostonum - 140 sztuk
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3
Beschreibung1. Busulfan - 600 sztuk
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4
Beschreibung1. Acidum tranexamicum - 7 000 sztuk
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5
Beschreibung1. Piracetamum - 200 sztuk
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel6
Beschreibung1.BCG ad immunocurationem - 3 000 opakowań
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel7
Beschreibung1. Furosemidum - 27 000 sztuk
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel8
Beschreibung1. Ertapenem - 200 sztuk
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9
Beschreibung1. 100 ml zawiera:2 g chlorowodorku lidokainy, 50-250mg glukonianu chlorheksydyny - 33 600 sztuk 2. 100 ml zawiera:2 g chlorowodorku lidokainy, 50-250mg glukonianu chlorheksydyny - 31 200 sztuk
Interne Kennung9
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
LosLOT-0010
Titel10
Beschreibung1. Angiotensinamidum - 40 sztuk
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titel11
Beschreibung1. Semaglutidum - 180 sztuk 2. Semaglutidum - 100 sztuk 3. Semaglutidum - 60 sztuk 4. Glucagoni hydrochloridum - 350 sztuk 5. Insulinum degludecum + Insulinum aspartum - 20 sztuk 6. Insulinum degludecum + Insulinum aspartum - 96 sztuk 7. Liraglutidum - 40 sztuk
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titel12
Beschreibung1. Erawacyklina - 150 sztuk
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Titel13
Beschreibung1. Mitomycinum - 50 sztuk 2. Mitomycinum - 150 sztuk
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Titel14
Beschreibung1. Surfactantum - 1 100 sztuk 2. Tacrolimus - 3 600 sztuk 3. Tacrolimus - 3 900 sztuk 4. Tacrolimus - 2 700 sztuk
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Titel15
Beschreibung1. Metoprololi succinas - 33 600 sztuk 2. Metoprololi succinas - 53 200 sztuk
Interne Kennung15
LosLOT-0016
Titel16
Beschreibung1. Alteplasum - 300 sztuk 2. Alteplasum - 300 sztuk 3. Alteplasum - 200 sztuk
Interne Kennung16
LosLOT-0017
Titel17
Beschreibung1. Ketaminum - 24 000 sztuk
Interne Kennung17