See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 1 – Dostawa monitora przenośnego – łączenie przez USB C – 1 szt., Część 2 – Dostawa tabletu z akcesoriami – 1 szt., Część 3 – Dostawa monitora graficznego 27”– 1 szt., Część 4 – Dostawa terminala komputerowego klasy PC – 20 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 388056-2025
Interne Kennung: AP-272-PN-44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r., poz. 620) zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1125775. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. X SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ. Termin związania ofertą: do dnia 21.10.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa monitora przenośnego – łączenie przez USB C – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa monitora przenośnego – łączenie przez USB C – 1 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/44/2025 - Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30231300 Bildschirme
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa tabletu z akcesoriami – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa tabletu z akcesoriami – 1 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/44/2025 - Cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa monitora graficznego 27”– 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa monitora graficznego 27”– 1 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/44/2025 - Cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa terminala komputerowego klasy PC – 20 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa terminala komputerowego klasy PC – 20 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/44/2025 - Cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30214000 Arbeitsplätze
Menge: 20 Stück