657268-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reagentien und Kontrastmittel – Kontrasztanyagok beszerzése 3 részben
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrasztanyagok beszerzése 3 részben
Beschreibung: Kontrasztanyagok beszerzése 3. részben az alábbiak szerint: 1. rész: ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08AA05), 66,03 (0,6603g/ml) hatóanyag tartalommal, 2760 db mennyiségben 2. rész: iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08AD01, 4 800 (480 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben 3. rész: iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB04, 74 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben b.) ATC kód: V08AB04, 185 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 50 db mennyiségben Szállítás: előzetes írásbeli egyeztetést követően Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001274042026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós értékhatárt meghaladó, Kbt. Második része szerinti nyílt eljárás.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag
Beschreibung: Kontrasztanyagok beszerzése 3 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 1. rész: ioxitalamate meglumine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése (ATC kód: V08AA05), 66,03 (0,6603g/ml) hatóanyag tartalommal, 2760 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be, darab), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001274042026/1
Los: LOT-0002
Titel: Iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok beszerzése 3 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 2. rész: iodine hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése, ATC kód: V08AD01, 4 800 (480 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be, darab), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001274042026/2
Los: LOT-0003
Titel: Iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése
Beschreibung: Kontrasztanyagok, laboratóriumi reagensek és izotópok beszerzése 3 részben az Országos Onkológiai Intézet részére az alábbiak szerint: 3. rész: iopamidol hatóanyagú kontrasztanyag beszerzése a.) ATC kód: V08AB04, 74 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 20 db mennyiségben b.) ATC kód: V08AB04, 185 000 (370 mg I/ml) hatóanyag tartalommal, 50 db mennyiségben Ajánlat csak az adott részben meghatározott teljes mennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Kizárólag új, előzőleg nem használt termék ajánlható meg. Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség legalább 70%-ának megrendelésére vállal kötelezettséget. A részletes műszaki követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő szakmai ajánlat benyújtását írja elő, amely tartalmazza a közbeszerzési dokumentum részét képező a műszaki és ártáblázatot (külön kiadott excel dokumentum). A műszaki- és ártáblázatban meg kell adni továbbá az alábbi adatokat: a megajánlott készítmény azonosítója (megnevezés gyártója, előállítója), kiszerelése (csak szám írható be, darab), a megajánlott készítmény kiszerelésének, hatóanyag tartalmának megfelelően ajánlott mennyiség, amellyel az alapmennyiség kielégíthető (doboz), a megajánlott termék megnevezése (márkanév), típusa, cikkszáma, gyártási vagy előállítási helyét, az NNGYK engedély számát, a nettó ajánlati egységárat (Ft/kiszerelés), a nettó ajánlati egységárat (nettó ajánlati egységár Ft/mennyiségi egység) és a nettó ajánlati összárat (Ft-ban). Ajánlatkérő rögzíti, hogy fenti dokumentumokat a Kbt. 71. § (8) bekezdése alapján szakmai ajánlatnak tekinti, amelyek hiánypótlás körében nem nyújthatóak be. A műszaki követelményeknek való megfelelés alátámasztására: - a gyártói dokumentációt és/vagy termékleírást és/vagy a forgalomba hozatali engedély mellékletét képező, az NNGYK hivatalos adatbáziásban (https://ogyei.gov.hu/gyogyszeradatbazis) elérhető alkalmazási dokumentumot, amiből Ajánlatkérő minden kétséget kizáróan meg tudja állapítani a jelen műszaki leírásban meghatározott műszaki követelményeknek való megfelelést. Ajánlatkérő gyártói dokumentációként és/vagy termékleírásként a www.ogyei.gov.hu weboldalon elérhető alkalmazási előiratot és betegtájékoztatót is elfogadja, amennyiben ezt az ajánlattevőkérő nyomtatva csatolja az ajánlatban (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). Ajánlatkérő elfogadja az ennek megfelelő tartalmú ajánlattevői nyilatkozat ajánlat részeként történő benyújtását is (kizárólag linkre utalás nem lehetséges). - érvényes NNGYK engedély másolatát E dokumentumok nem képezik a szakmai ajánlat részét.
Interne Kennung: EKR001274042026/3
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Place of performance
Postal address: Ráth György utca 7-9
Town: Budapest
Postcode: 1122
Country subdivision (NUTS): Budapest (HU110)