657277-2025 - Wettbewerb
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – ZAKUP I DOSTAWY PIECZYWA ORAZ WYROBÓW CIASTKARSKICH W 2026 R.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP I DOSTAWY PIECZYWA ORAZ WYROBÓW CIASTKARSKICH W 2026 R.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: : „ Zakup i dostawy pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich w 2026 r. ”  część zamówienia nr 1: Zakup i dostawa pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich (Elbląg, Braniewo);  część zamówienia nr 2: Zakup i dostawa pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich (Morąg, Bartoszyce); 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich (Elbląg, Braniewo)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, ze jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich (Morąg, Bartoszyce)