2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pośredniczenia w zakupie mediów w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej dla przedsiębiorców upowszechniającej korzyści płynące z wykorzystywania technologii cyfrowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na pośredniczeniu w zakupie powierzchni reklamowej na portalach internetowych, social mediach, radiach ogólnopolskich i lokalnych oraz serwisach streamingowych, na potrzeby realizacji kampanii edukacyjno-informacyjnej dla przedsiębiorców, upowszechniającej korzyści płynące z technologii cyfrowych. Zadaniem Wykonawcy będzie segmentacja i dotarcie do określonej grupy docelowej poprzez direct marketing oraz prowadzenie kampanii wizerunkowych i efektywnościowych, jak również tworzenie planów mediowych z docelowymi wskaźnikami. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” (wraz z załącznikami) stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: BA-V.2611.4.2025.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na pośredniczeniu w zakupie powierzchni reklamowej na portalach internetowych, social mediach, radiach ogólnopolskich i lokalnych oraz serwisach streamingowych, na potrzeby realizacji kampanii edukacyjno-informacyjnej dla przedsiębiorców, upowszechniającej korzyści płynące z technologii cyfrowych. Zadaniem Wykonawcy będzie segmentacja i dotarcie do określonej grupy docelowej poprzez direct marketing oraz prowadzenie kampanii wizerunkowych i efektywnościowych, jak również tworzenie planów mediowych z docelowymi wskaźnikami. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” (wraz z załącznikami) stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 oraz Krajowego Planu Odbudowy.