2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch beheerscontract zwembaden en recreatiedomein het Netepark
Beschreibung: Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een overeenkomst met één deelnemer voor het technisch beheer (preventief en curatief onderhoud) van de installaties, beschreven in dit bestek en in de inventarissen.
Interne Kennung: PPP03G-3371/6135/2026-043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-043_1