2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla projektu "Budowa oddziału psychiatrii sądowej o podstawowym zabezpieczeniu przez MEDiSON Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi Inżyniera Kontraktu obejmującej przygotowanie techniczne i kontrolę realizacji Projektu, zarzadzanie techniczne procesem inwestycyjnym, wielobranżowy nadzór inwestorski, techniczną kontrolę harmonogramu i kosztów, przygotowanie dokumentacji technicznej postępowań na roboty i wyposażenie, wsparcie techniczne postępowań, koordynację odbiorów, rozruchów i dokumentacji końcowej oraz przekazanie Zamawiającemu uporządkowanego kompletu dokumentów niezbędnych do użytkowania, kontroli i rozliczenia dotacji. Zamawiający uzyskał dotację celową z Funduszu Medycznego – Subfundusz Infrastruktury Strategicznej – Umowa dotacji nr DOI/FM/SIS/PSYCH/2026/885/112 do kwoty 43 445 569,00 zł z przeznaczeniem na realizację programu inwestycyjnego, pn.: „Budowa oddziału psychiatrii sądowej o podstawowym zabezpieczeniu przez MEDiSON Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”.
Interne Kennung: 1/09/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla projektu „Budowa oddziału psychiatrii sądowej o podstawowym zabezpieczeniu przez MEDiSON Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71541000 Construction project management services
Additional classification (cpv): 71540000 Construction management services, 71520000 Construction supervision services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001