657320-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Messgeräten – Montaż, uruchomienie, dzierżawa 10 stacji do pomiaru poziomu oraz parametrów wód w rzekach na terenie Miasta Krakowa wraz z ich obsługą, transmisją danych, wizualizacją oraz pełnym utrzymaniem systemu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż, uruchomienie, dzierżawa 10 stacji do pomiaru poziomu oraz parametrów wód w rzekach na terenie Miasta Krakowa wraz z ich obsługą, transmisją danych, wizualizacją oraz pełnym utrzymaniem systemu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest montaż, uruchomienie, dzierżawa 10 stacji do pomiaru poziomu oraz parametrów wód w rzekach na terenie Miasta Krakowa wraz z ich obsługą, transmisją danych, wizualizacją oraz pełnym utrzymaniem systemu. W ramach zamówienia realizowany będzie zakres podstawowy zamówienia wskazany poniżej oraz ewentualnie zakresy objęte prawem opcji w całości lub części. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji są takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zakres podstawowy zamówienia obejmuje: - montaż oraz uruchomienie 10 urządzeń pomiarowych poziomu oraz parametrów wód w miejscach wskazanych przez Zamawiającego (miejsca rozmieszczenia stacji stanowi Załącznik nr 1aa do OPZ mapa). W przypadku zaistnienia takiej potrzeby uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i pozwoleń na montaż urządzeń. - dzierżawa i obsługa 10 urządzeń pomiarowych polegająca na transmisji danych, wizualizacji oraz pełne utrzymanie systemu (zgodnie z Załącznikiem nr 1a do SWZ). - świadczenie usługi serwisowej (zgodnie z Załącznikiem nr 1 ado SWZ). Zakres opcji obejmuje (zgodnie z Załącznikiem nr 1a do SWZ oraz zapisami w PPU) - zmianę lokalizacji punktu pomiarowego wraz z kalibracją – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 20 - wymiana baterii w wyniku nieprawidłowego działania – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 20 - wymiana okablowania w wyniku uszkodzenia (pozwalająca przywrócić sprawność urządzenia) – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 10 2. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi montażu i dzierżawy zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Załączniku Nr 1a do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz Projektowanymi postanowieniami umowy – Załącznik Nr 3 do SWZ a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowego zadania przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych. 3. Wykonawca musi zapewnić realizację zamówienia objętego zakresem podstawowym oraz zakresem objętym w ramach prawa opcji od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy lub do wyczerpania środków przewidzianych w umowie w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. 4. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wyznaczony przez Zamawiającego nie może być dłuższy niż termin realizacji zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: OZ.261.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen, 38422000 Füllstandsmessgeräte, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest montaż, uruchomienie, dzierżawa 10 stacji do pomiaru poziomu oraz parametrów wód w rzekach na terenie Miasta Krakowa wraz z ich obsługą, transmisją danych, wizualizacją oraz pełnym utrzymaniem systemu. W ramach zamówienia realizowany będzie zakres podstawowy zamówienia wskazany poniżej oraz ewentualnie zakresy objęte prawem opcji w całości lub części. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji są takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zakres podstawowy zamówienia obejmuje: -montaż oraz uruchomienie 10 urządzeń pomiarowych poziomu oraz parametrów wód w miejscach wskazanych przez Zamawiającego (miejsca rozmieszczenia stacji stanowi Załącznik nr 1aa do OPZ tj. mapy). W przypadku zaistnienia takiej potrzeby uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i pozwoleń na montaż urządzeń. -dzierżawa i obsługa 10 urządzeń pomiarowych polegająca na transmisji danych, wizualizacji oraz pełne utrzymanie systemu (zgodnie z Załącznikiem nr 1 a do SWZ). -świadczenie usługi serwisowej (zgodnie z Załącznikiem nr 1 a do SWZ) Zakres opcji obejmuje (zgodnie z Załącznikiem nr 1 a do SWZ oraz zapisami w PPU) -zmianę lokalizacji punktu pomiarowego wraz z kalibracją – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 20 -wymiana baterii w wyniku nieprawidłowego działania – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 20 -wymiana okablowania w wyniku uszkodzenia (pozwalająca przywrócić sprawność urządzenia) – maksymalna ilość realizowana w ramach prawa opcji - 10 2. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi dzierżawy zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Załączniku Nr 1a do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz załącznikami do OPZ, na podstawie obowiązujących w tym zakresie przepisów i norm, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz Projektowanymi postanowieniami umowy – Załącznik Nr 3 do SWZ a także przy dołożeniu należytej staranności uwzględniając zasadę oszczędnego i racjonalnego wydatkowania środków finansowych na realizację przedmiotowego zadania przy uzyskaniu jak najlepszych standardów jakościowych. 3. Wykonawca musi zapewnić realizację zamówienia objętego zakresem podstawowym oraz zakresem objętym w ramach prawa opcji od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy lub do wyczerpania środków przewidzianych w umowie w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. 4. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wyznaczony przez Zamawiającego nie może być dłuższy niż termin realizacji zamówienia podstawowego.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OZ.261.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50411000 Repair and maintenance services of measuring apparatus
Additional classification (cpv): 32260000 Data-transmission equipment, 38422000 Level-measuring equipment, 50000000 Repair and maintenance services, 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001