See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Strategicznej mapy hałasu m.st. Warszawy (dalej SMH #2027)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Strategicznej mapy hałasu m.st. Warszawy. Zamawiający w trybie art. 121 pkt 1 w zw. z art. 60 pkt 1 ustawy PZP zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących zamówienia określonych w pkt 6.1 – 6.7 oraz pkt 6.10 – 6.23 OPZ (II Wykonanie Strategicznej mapy hałasu m.st. Warszawy 2027). Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy z załącznikami, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/JŻE/271/III-155/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni uzasadnione jest pilną potrzebą udzielenia zamówienia (art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp) w celu zapewnienia terminowego wykonania Strategicznej mapy hałasu m.st. Warszawy. Zgodnie z art. 118 ustawy Prawo ochrony środowiska, strategiczne mapy hałasu sporządza się w oparciu o dane dotyczące poprzedniego roku kalendarzowego czyli za rok 2026, a przedmiotowa mapa powinna zostać wykonana do dnia 30 czerwca 2027 r. Uprzednio prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione. Przedmiot zamówienia i warunki postępowania pozostają niezmienione, co umożliwia wykonawcom przygotowanie ofert w skróconym terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
657329-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/JŻE/271/III-155/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354000 Map-making services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY