See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Vorherige Bekanntmachung: 818028-2025
Interne Kennung: 131/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: pakiet nr 1- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: pakiet nr 2- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: pakiet nr 3- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: pakiet nr 4- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: pakiet nr 5- Zakup i dostawa leków ogólnych, płynów, opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: pakiet nr 5