2. Verfahren
Verfahren
Titel: (VPP-941) Šildymo ir vėdinimo sistemų, dujas deginančių įrenginių dujų deginimo įtaisų, dujų pašildymo sistemos automatikos bei dūmtraukių ir dūmtakių techninis patikrinimas (priežiūra, remontas)
Beschreibung: Šildymo ir vėdinimo sistemų, dujas deginančių įrenginių dujų deginimo įtaisų, dujų pašildymo sistemos automatikos bei dūmtraukių ir dūmtakių techninis patikrinimas (priežiūra, remontas).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
657370-2026 - Competition
Lithuania – Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery – (VPP-941) Šildymo ir vėdinimo sistemų, dujas deginančių įrenginių dujų deginimo įtaisų, dujų pašildymo sistemos automatikos bei dūmtraukių ir dūmtakių techninis patikrinimas (priežiūra, remontas)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50500000 Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0