2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostické ultrazvuky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka ultrazvukových přístrojů. Tato veřejná zakázka je ve smyslu ustanovení § 35 a 101 ZZVZ rozdělena na 3 části: • Část 1 Ultrazvuk pro Neurologii • Část 2 Ultrazvuk pro Dětské oddělení • Část 3 Ultrazvuk pro Gynekologii Podrobnosti k jednotlivým částem veřejné zakázky jsou uvedeny níže v tomto formuláři.
Interne Kennung: VZ2026033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diagnostické ultrazvuky Část 1 - Ultrazvuk pro neurologii
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka 1 ks ultrazvukového přístroje vhodného pro použití v celém spektru vyšetření na neurochirurgickém a neurologickém oddělení nemocnice. Součástí předmětu veřejné zakázky je také provádění bezplatného záručního servisu po dobu 24 měsíců záruční lhůty, která začne běžet dnem předání kompletní dodávky zadavateli.
Interne Kennung: VZ2026033_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.
Los: LOT-0003
Titel: Diagnostické ultrazvuky Část 3 Ultrazvuk pro Gynekologii
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka 1 ks high-end ultrazvukového přístroje vhodného pro prenatální diagnostiku a genetický screening na gynekologickém pracovišti. Technické podmínky jsou zadavatelem pro část 3 podrobně specifikovány ve Formuláři technické specifikace dodávky, který je přílohou zadávací dokumentace. Součástí předmětu veřejné zakázky je také provádění bezplatného záručního servisu po dobu 24 měsíců záruční lhůty, která začne běžet dnem předání kompletní dodávky zadavateli.
Interne Kennung: VZ2026033_3
Los: LOT-0002
Titel: Diagnostické ultrazvuky Část 2 Ultrazvuk pro Dětské oddělení
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka 1 ks ultrazvukového přístroje vhodného pro použití v celém spektru vyšetření na dětském oddělení nemocnice, tj. vyšetření od novorozenců po mladistvé. Technické podmínky jsou zadavatelem pro část 2 podrobně specifikovány ve Formuláři technické specifikace dodávky, který je přílohou zadávací dokumentace. Součástí předmětu veřejné zakázky je také provádění bezplatného záručního servisu po dobu 24 měsíců záruční lhůty, která začne běžet dnem předání kompletní dodávky zadavateli.
Interne Kennung: VZ2026033_2
2. Procedure
Procedure
Title: Diagnostické ultrazvuky
Internal identifier: VZ2026033
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124120 Diagnostic ultrasound devices
Additional classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VZ2026033_1
Options:
Lot: LOT-0003
Internal identifier: VZ2026033_3
Lot: LOT-0002
Internal identifier: VZ2026033_2