See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cestovna motorna vozila kategorije M1 putem financijskog leasinga
Beschreibung: Nabavu novih putničkih vozila kategorije M1 putem financijskog leasinga s ukupno devet sjedala na razdoblje od 60 mjeseci odnosno pet godina za potrebe Vatrogasne zajednice Našice, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Karakteristike i zadani/nepromjenjivi parametri financijskog leasinga: • Pravni vlasnik predmeta leasinga je davatelj leasinga, a ekonomski vlasnik je korisnik. • Prijenos vlasništva vrši se automatski nakon otplate otkupne vrijednosti. Prilikom isporuke predmeta leasinga korisniku leasinga ispostavlja se račun za predmet leasinga i troškove leasinga. • Leasing ugovor sklapa se na rok od 60 mjeseci. • Korisnik leasinga kao troškove evidentira amortizaciju i troškove vezane uz leasing ugovor (kamate, jednokratnu naknadu). • Korisnik leasinga uplaćuje rate sukladno planu otplate. • Za ukupno vrijeme trajanja leasing ugovora, primatelj leasinga ima neograničeno pravo korištenja predmeta leasinga. U dogovoru sa davateljem leasinga primatelj leasinga ima pravo davanja predmeta leasinga u podnajam trećim osobama. Zadani/nepromjenjivi parametri za sve ponuditelje: • Leasing je na 60 mjeseci i isključivo za nabavku vozila putem financijskog leasinga • Učešće - 20 % plativo u roku od 60 dana od isporuke vozila • Otplata - 80% u 60 jednakih mjesečnih leasing obroka ili rata (60 mjesečnih rata + 1 otkupna rata koja je jednaka mjesečnim ratama i dospijeva zajedno sa posljednjom mjesečnom ratom) • Kamatna stopa je fiksna u EUR • Naručitelj (primatelj leasinga) će za cijelo vrijeme trajanja financijskog leasinga pravodobno i redovito za objekt leasinga/vozilo zaključivati police obveznog osiguranja od autoodgovornosti i police punog kasko osiguranja, te preslike polica po njihovom zaključenju dostavljati ponuditelju (davatelju leasinga). Pravo odabira osiguratelja i opsega zaštite ima ponuditelj (davatelj leasinga).
Interne Kennung: 1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Putničko vozilo - manje (7 komada)
Beschreibung: Nabava 7 (sedam) jednakih novih putničkih vozila kategorije M1 putem financijskog leasinga s ukupno devet sjedala na razdoblje od 60 mjeseci odnosno pet godina za potrebe Vatrogasne zajednice Našice, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Karakteristike i zadani/nepromjenjivi parametri financijskog leasinga: • Pravni vlasnik predmeta leasinga je davatelj leasinga, a ekonomski vlasnik je korisnik. • Prijenos vlasništva vrši se automatski nakon otplate otkupne vrijednosti. Prilikom isporuke predmeta leasinga korisniku leasinga ispostavlja se račun za predmet leasinga i troškove leasinga. • Leasing ugovor sklapa se na rok od 60 mjeseci. • Korisnik leasinga kao troškove evidentira amortizaciju i troškove vezane uz leasing ugovor (kamate, jednokratnu naknadu). • Korisnik leasinga uplaćuje rate sukladno planu otplate. • Za ukupno vrijeme trajanja leasing ugovora, primatelj leasinga ima neograničeno pravo korištenja predmeta leasinga. U dogovoru sa davateljem leasinga primatelj leasinga ima pravo davanja predmeta leasinga u podnajam trećim osobama. Zadani/nepromjenjivi parametri za sve ponuditelje: • Leasing je na 60 mjeseci i isključivo za nabavku vozila putem financijskog leasinga • Učešće - 20 % plativo u roku od 60 dana od isporuke vozila • Otplata - 80% u 60 jednakih mjesečnih leasing obroka ili rata (60 mjesečnih rata + 1 otkupna rata koja je jednaka mjesečnim ratama i dospijeva zajedno sa posljednjom mjesečnom ratom) • Kamatna stopa je fiksna u EUR • Naručitelj (primatelj leasinga) će za cijelo vrijeme trajanja financijskog leasinga pravodobno i redovito za objekt leasinga/vozilo zaključivati police obveznog osiguranja od autoodgovornosti i police punog kasko osiguranja, te preslike polica po njihovom zaključenju dostavljati ponuditelju (davatelju leasinga). Pravo odabira osiguratelja i opsega zaštite ima ponuditelj (davatelj leasinga).
Interne Kennung: 1/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Putničko vozilo - veće (1 komad)
Beschreibung: Nabava 1 (jednog) novog putničkog vozila kategorije M1 putem financijskog leasinga s ukupno devet sjedala na razdoblje od 60 mjeseci odnosno pet godina za potrebe Vatrogasne zajednice Našice, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Karakteristike i zadani/nepromjenjivi parametri financijskog leasinga: • Pravni vlasnik predmeta leasinga je davatelj leasinga, a ekonomski vlasnik je korisnik. • Prijenos vlasništva vrši se automatski nakon otplate otkupne vrijednosti. Prilikom isporuke predmeta leasinga korisniku leasinga ispostavlja se račun za predmet leasinga i troškove leasinga. • Leasing ugovor sklapa se na rok od 60 mjeseci. • Korisnik leasinga kao troškove evidentira amortizaciju i troškove vezane uz leasing ugovor (kamate, jednokratnu naknadu). • Korisnik leasinga uplaćuje rate sukladno planu otplate. • Za ukupno vrijeme trajanja leasing ugovora, primatelj leasinga ima neograničeno pravo korištenja predmeta leasinga. U dogovoru sa davateljem leasinga primatelj leasinga ima pravo davanja predmeta leasinga u podnajam trećim osobama. Zadani/nepromjenjivi parametri za sve ponuditelje: • Leasing je na 60 mjeseci i isključivo za nabavku vozila putem financijskog leasinga • Učešće – 20 % plativo u roku od 60 dana od isporuke vozila • Otplata - 80% u 60 jednakih mjesečnih leasing obroka ili rata (60 mjesečnih rata + 1 otkupna rata koja je jednaka mjesečnim ratama i dospijeva zajedno sa posljednjom mjesečnom ratom) • Kamatna stopa je fiksna u EUR • Naručitelj (primatelj leasinga) će za cijelo vrijeme trajanja financijskog leasinga pravodobno i redovito za objekt leasinga/vozilo zaključivati police obveznog osiguranja od autoodgovornosti i police punog kasko osiguranja, te preslike polica po njihovom zaključenju dostavljati ponuditelju (davatelju leasinga). Pravo odabira osiguratelja i opsega zaštite ima ponuditelj (davatelj leasinga).
Interne Kennung: 1/26-2