See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu (artykuły cukiernicze, warzywa gotowane, różne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: 1) część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I; 2) część nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II; 3) część nr 3 – sukcesywna dostawa warzyw gotowanych/ przetworzonych; 4) część nr 4 - sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych.
Vorherige Bekanntmachung: 408473-2026
Interne Kennung: ZP/PN/1/HL/RAS-1/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – sukcesywna dostawa warzyw gotowanych/ przetworzonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw gotowanych/ przetworzonych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 4