See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevozi uporabnikov VDC POLŽ Maribor za obdobje treh let
Beschreibung: Prevozi uporabnikov VDC POLŽ MARIBOR za obdobje treh let. Podroben opis predmeta javnega naročila je naveden v tehničnih specifikacijah.
Interne Kennung: JN-74655
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maribor z okolico
Beschreibung: Prevozi uporabnikov VDC POLŽ MARIBOR za obdobje treh let.
Interne Kennung: 527037
Los: LOT-0002
Titel: Lenart z okolico
Interne Kennung: 527038
Los: LOT-0003
Titel: Slovenska Bistrica z okolico
Interne Kennung: 527040
Los: LOT-0004
Titel: Šentilj z okolico
Interne Kennung: 529444