See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 2. Postępowanie jest podzielone na 2 części: Część A – 1 sztuka GCBA dla KP PSP w Człuchowie, Część B – 1 sztuka GCBA dla KP PSP w Kartuzach. 3. Opis przedmiotu zamówienia wg kodu CPV: 34144210-3 Wozy strażackie 35110000-8 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa 4. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 5. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub na obie części zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 2A i 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Wzór umowy. 7. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi znaleźć się w ofercie (w załączonej do Formularza ofertowego - specyfikacji technicznej po uzupełnieniu kolumny nr 3 przez Wykonawcę - Zał. nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: PT.2370.3,2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność wydatkowania środków finansowych w danym roku budżetowym, ponieważ dotacja została przyznana w drugiej połowie 2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: Dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych Część A – 1 sztuka GCBA dla KP PSP w Człuchowie.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych Część B – 1 sztuka GCBA dla KP PSP w Kartuzach.