See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie w podziale na dwie części. Część 1 - Rejon Rakowice, Część 2 - Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – w podziale na 2 części. 3.1.1. Część 1 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice, który obejmuje cmentarze: 3.1.1.1. Rakowice, 3.1.1.2. Bronowice, 3.1.1.3. Mydlniki. 3.1.2. Część 2 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych: 3.1.2.1. Rejon Podgórze: a) Podgórski, b) Stary Cmentarz Podgórski, c) Prokocim, d) Wola Duchacka, e) Pychowice, f) Kobierzyn – Lubostroń, g) Maki Czerwone. 3.1.2.2. Cmentarz Prądnik Czerwony, 3.1.2.3. Cmentarz Grębałów. 3.1.2.4. tereny cmentarzy wojennych, w zakresie których Gmina Miejska Kraków prowadzi bieżącą pielęgnację zieleni zgodnie z Porozumieniem z dnia 11.09.2015 r. (Dz. Urz. Woj. Małop.2015 r. poz. 5409)
Vorherige Bekanntmachung: 826240-2025
Interne Kennung: P-33/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, art 132. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art, 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP (kopia pkt. 3.6 SWZ). Informacje dot. przesłanek wykluczenia (kopia pkt. 5.1 i 5.1.1.3. Informacje dot. agresji na Ukrainę (pkt. 5.1.2 i 6.1.2.1 i 5.1.2.2 SWZ). Informacje dot. spełniania warunków o których mowa w 5.5 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice
Beschreibung: Część 1 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice: 3.3.1.1. Cmentarz Rakowice, 3.3.1.2. Cmentarz Bronowice, 3.3.1.3. Cmentarz Mydlniki. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy dla Części 1, 2 (załącznik nr 3 do SWZ), 3.2.2. Formularzu cenowym – Przedmiarze – dla części 1 (załącznik nr 4a do SWZ).
Interne Kennung: P-33/PN/2025 Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów, tereny cmentarzy wojennych.
Beschreibung: Część 2 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych: 3.1.2.1. Rejon Podgórze: a) Podgórski, b) Stary Cmentarz Podgórski, c) Prokocim, d) Wola Duchacka, e) Pychowice, f) Kobierzyn – Lubostroń, g) Maki Czerwone. 3.1.2.2. Cmentarz Prądnik Czerwony, 3.1.2.3. Cmentarz Grębałów. 3.1.2.4. tereny cmentarzy wojennych
Interne Kennung: P-33/PN/2025 Część II