See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Észak-balatoni vasútállomások építési munkái - 2
Beschreibung: Észak-balatoni vasútállomások építési munkái - 2 1. rész: Balatonfőkajár (E03) felső megállóhely felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése 2. rész: Csajág (E04) vasútállomás felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése 3. rész: Balatonfűzfő (E08) vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója 4. rész: Balatonalmádi (E09) vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója, valamint peron akadálymentesítése és lift építése Észak-balatoni vasútállomások felvételi épületeinek rekonstrukciójához és környezetrendezéséhez kapcsolódó kivitelezési projekt az alábbiak szerint: 1. rész: Balatonfőkajár (E03) felső megállóhely felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése Balatonfőkajár-felső vasúti megállóhely előterének rekonstrukciója, valamint peron akadálymentesítése keretében a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése működő üzem mellett, a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. - A vasútállomáson 1 db új SK+55 cm magasperon kialakítása 250 m hosszon. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése - 10 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 1025 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - környezetrendezés: 2684 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 1500 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését. 2. rész: Csajág (E04) vasútállomás felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése Csajág vasúállomás előterének rekonstrukciója, valamint peronjainak akadálymentesítése keretében a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése működő üzem mellett, a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. - A vasútállomáson 3 db új SK+55 cm magasperon kialakítása, 2 db esetében 250 m, 1 db esetében pedig 260 m hosszon. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése - 13 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 1275 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - környezetrendezés: 1902 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 3000 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését. 3. rész: Balatonfűzfő (E08) vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója Balatonfűzfő vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója keretében a meglévő állomásépület felújítása, korszerűsítése, belső átalakítása. A projekt feladata továbbá a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - meglévő állomásépület működő üzem mellett történő felújítása, korszerűsítése, belső átalakítása - 422 m2 nettó alapterületen (a falak által befoglalt belső terület) felvételi épület építési munka, valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése a forgalmi iroda megtartásával és a távközlési helyiség bővítésével; - 32 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 716 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - környezetrendezés: 5019 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 2000 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését. Fotovoltaikus napelem rendszer kialakítása (20 db, 320 Wp teljesítményű napelem tábla, 1 db 7 kW teljesítményű inverter). 4. rész: Balatonalmádi (E09) vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója, valamint peron akadálymentesítése és lift építése Balatonalmádi vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója, valamint peron akadálymentesítése keretében a meglévő állomásépület felújítása, korszerűsítése, belső átalakítása. Karakterkorlát miatt folytatás a felhívás VI.4.3.pontban.
Vorherige Bekanntmachung: 281250-2025
Interne Kennung: EKR002075822024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Balatonfőkajár(E03)felvételi épület rekonstrukció
Beschreibung: 1. rész: Balatonfőkajár (E03) felső megállóhely felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése Balatonfőkajár-felső vasúti megállóhely előterének rekonstrukciója, valamint peron akadálymentesítése keretében a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése működő üzem mellett, a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. - A vasútállomáson 1 db új SK+55 cm magasperon kialakítása 250 m hosszon. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése - 10 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 1025 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - környezetrendezés: 2684 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 1500 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002075822024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Menge: 2 684 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Csajág(E04)felvételi épület rekonstrukció
Beschreibung: 2. rész: Csajág (E04) vasútállomás felvételi épületi előterének rekonstrukciója valamint peron akadálymentesítése Csajág vasúállomás előterének rekonstrukciója, valamint peronjainak akadálymentesítése keretében a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése működő üzem mellett, a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. - A vasútállomáson 3 db új SK+55 cm magasperon kialakítása, 2 db esetében 250 m, 1 db esetében pedig 260 m hosszon. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése - 13 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 1275 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - környezetrendezés: 1902 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 3000 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését; A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002075822024/2
Menge: 1 902 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: Balatonfűzfő(E08)felvételi épület rekonstrukció
Beschreibung: 3. rész: Balatonfűzfő (E08) vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója Balatonfűzfő vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója keretében a meglévő állomásépület felújítása, korszerűsítése, belső átalakítása. A projekt feladata továbbá a közlekedési kapcsolatok kialakítása, valamint az állomási előtér fejlesztése a következők szerint: - akadálymentesítés, - parkolás, - utastájékoztatási rendszer korszerűsítése, - környezetrendezés. A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, sikeres műszaki átadáshoz, használatba vételhez és forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - meglévő állomásépület működő üzem mellett történő felújítása, korszerűsítése, belső átalakítása - 422 m2 nettó alapterületen (a falak által befoglalt belső terület) felvételi épület építési munka, valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése a forgalmi iroda megtartásával és a távközlési helyiség bővítésével; - 32 férőhelyes parkoló létesítése, illetve meglévő parkoló felújítása; - 716 m2 alapterületen aszfalt kopórétegű burkolat terítése; - -környezetrendezés: 5019 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is; - 2000 m hosszon távközlési hálózatok helyi kábelének, valamint a kapcsolódó távközlési és biztosítóberendezési munkák kiépítése, beleértve az utas tájékoztató és kiszolgáló rendszerek kiépítését. Fotovoltaikus napelem rendszer kialakítása (20 db, 320 Wp teljesítményű napelem tábla, 1 db 7 kW teljesítményű inverter). A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002075822024/3
Menge: 422 Quadratmeter