657519-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa symulatorów do treningu USG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów do treningu USG
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa symulatorów do treningu USG. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania (oferty częściowe): 1) Zadanie 1: Zaawansowany symulator do treningu ultrasonografii (2 kpl.) 2) Zadanie 2: Symulator do treningu USG w trakcie porodu (1 kpl.) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 2.1. Załączniku nr 9- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 2.3. Załączniku nr 10- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 2 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6- Pomoce dydaktyczne 34150000-3- Symulatory 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 5. Zamawiający informuje, że wszystkie dostawy realizowane w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie " finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 (rozporządzenie w sprawie taksonomii). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających spełnienie zasady DNSH oraz udzielania wyjaśnień w tym zakresie na wezwanie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung369215-2025
Interne KennungDZP.25.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp ponieważ wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem Dz.U. S: 109/2025 369215-2025. Data publikacji: 10/06/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Zaawansowany symulator do treningu ultrasonografii (2 kpl.)
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Symulator do treningu USG w trakcie porodu (1 kpl.)
Interne KennungZadanie 2