657543-2026 - Ergebnis
Ungarn – Gleisbaumaterial und -teile – Lapos és átmeneti hajlított hevederek beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lapos és átmeneti hajlított hevederek beszerzése
Beschreibung: A MÁV Pályaműködtetési Zrt. vasúti pálya felújítási, karbantartási munkáihoz szükséges a műszaki követelményeknek megfelelő Lapos és átmeneti hajlított hevederek beszerzése keretmegállapodás keretében, összesen nettó 375.000.000- Ft keretösszegben. Ajánlatkérő által tervezett maximális mennyiség cca. 12.940 db különféle lapos és átmeneti hajlított heveder. A szerződéskötést követően a ténylegesen lehívott termékek mennyisége a jelen pontban meghatározottaktól eltérhet.
Vorherige Bekanntmachung: 606911-2026
Interne Kennung: EKR001399002026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946000 Gleisbaumaterial und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001399002026/1