See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Activatie en gedragsbeïnvloeding
Beschreibung: De gemeente Amsterdam is voornemens de dienstverlening activatie en gedragsbeïnvloeding in te kopen. Deze inkoop bestaat uit 2 percelen. Perceel 1 gaat het over activatieteams voor evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige. Deze activatieteams worden tijdens evenementen ingezet om (zwerf)afval te voorkomen. Dit wordt gedaan door middel van het aanspreken van het publiek op een positieve manier. Maar ook door zichtbaar te reinigen; (zwerf)afval te prikken, bezoekers te faciliteren door middel van het uitdelen van vuilniszakken en het ledigen van evenementenbakken. Dit gebeurt niet op alle evenementen, maar bij evenementen waarbij de gemeente een rol speelt en in de openbare ruimte plaatsvinden én openbaar toegankelijk zijn. Het overige deel bestaat uit activatiteams, die voor een korte periode ingezet worden bij tijdelijke opdrachten, die niets te maken hebben met afval en schoon én geen deel uitmaken van een communicatiecampagne. Perceel 2 gaat over het inzetten van activatieteams in buurten om bijvoorbeeld informatie te geven over het scheiden van afal en het uitdelen van hulpmiddelen hiervoor aan bewoners en ondernemers. De activatieteams bezoeken bewoners en/of ondernemers aan de deur of staan op een centrale plek in de buurt. Deze activatieteams worden projectmatig ingezet of in een bepaalde buurt, straat en/of gebied (stadsdeel).
Interne Kennung: T96372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64216210 Mehrwert-Informationsdienste, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige
Beschreibung: Perceel 1 gaat het over activatieteams voor evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige. Deze activatieteams worden tijdens evenementen ingezet om (zwerf)afval te voorkomen. Dit wordt gedaan door middel van het aanspreken van het publiek op een positieve manier. Maar ook door zichtbaar te reinigen; (zwerf)afval te prikken, bezoekers te faciliteren door middel van het uitdelen van vuilniszakken en het ledigen van evenementenbakken. Dit gebeurt niet op alle evenementen, maar bij evenementen waarbij de gemeente een rol speelt en in de openbare ruimte plaatsvinden én openbaar toegankelijk zijn. Het overige deel bestaat uit activatiteams, die voor een korte periode ingezet worden bij tijdelijke opdrachten, die niets te maken hebben met afval en schoon én geen deel uitmaken van een communicatiecampagne.
Interne Kennung: T96372 P1
Los: LOT-0002
Titel: Projecten, buurten en stadsdelen
Beschreibung: Perceel 2 gaat over het inzetten van activatieteams in buurten om bijvoorbeeld informatie te geven over het scheiden van afal en het uitdelen van hulpmiddelen hiervoor aan bewoners en ondernemers. De activatieteams bezoeken bewoners en/of ondernemers aan de deur of staan op een centrale plek in de buurt. Deze activatieteams worden projectmatig ingezet of in een bepaalde buurt, straat en/of gebied (stadsdeel).
Interne Kennung: T96372 P2
Haupteinstufung (cpv): 64216210 Mehrwert-Informationsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen