2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna Euroopa Kooli mööbli hankimine
Beschreibung: Tallinna Euroopa Koolile mööbli tarnimine vastavalt vajadusele raamlepingu 48 kuulisel kehtivusperioodil. Hanke eesmärk on tagada kooli ruumides ühtne, funktsionaalne ja kvaliteetne sisustus ning katta jooksvalt tekkivad täiendavad mööblivajadused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307638-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000