2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce objektu bývalého hornického učiliště na archiv, Čelakovského 1663/3, Havířov - Podlesí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce objektu bývalého hornického učiliště v Havířově na archiv. Jedná se o změnu dokončené stavby přístavbou bezbariérové rampy, nástavbou nad středním chodbovým traktem a stavebními úpravami pro změnu v účelu budovy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 30191100 Registratureinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00018607
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s ust. § 100 odst. 1 a ust. § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost vyzvat Zhotovitele k vystavení Faktury nad maximální přípustné částky k fakturaci pro jednotlivé kalendářní roky v případě, že dojde k navýšení jeho rozpočtových možností V souvislosti s odstavcem 2.4. zadávací dokumentace si zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a ust. § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost upřesnit finanční harmonogram (platební kalendář) v souladu s výše uvedeným před podpisem smlouvy s vybraným dodavatelem. V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si Objednatel vyhrazuje právo přerušit plnění předmětu této smlouvy a zastavit běh doby plnění dle odst. 2.1.3. tohoto článku smlouvy, a to při splnění některé z níže uvedených podmínek a nejvýše po dobu trvání překážky: - v případě prokazatelně nepříznivých klimatických podmínek, tj. takových podmínek, které dle měření Českého hydrometeorologického ústavu neodpovídají běžným klimatickým podmínkám, tzn. vymykají se například dlouhodobým denním teplotním nebo srážkovým průměrům v daném období nebo v případě, že nebude zjevně možné vlivem klimatických podmínek pokračovat v pracích dle harmonogramu výstavby, aniž by došlo k porušení právních/bezpečnostních předpisů nebo technických/technologických norem, - v případě vzniku překážek ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků dotčených a sousedních parcel, nebo vlastníků (správců) dopravní a technické infrastruktury, bránících Zhotoviteli v plnění jeho závazků vyplývajících z této smlouvy, kterým Zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit, - v případě nutnosti realizace přeložky inženýrské sítě ve vlastnictví třetího subjektu, která je v kolizi s realizovanou stavbou a prokazatelně brání Zhotoviteli pokračovat v realizaci díla podle harmonogramu výstavby