See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nadarzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Nadarzyn, z podziałem na trzy części, jak poniżej: Część nr 1 zamówienia - przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nadarzyn, Część nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), Część nr 3 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają Załączniki nr 1a, 1b, 1c do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekty umów stanowiące Załączniki nr 2a, 2b, 2c do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 381170-2026
Interne Kennung: ZPiFZ.271.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Nadarzyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nadarzyn. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja i prowadzenie Punktu Seletywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1c do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3