2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autorizovaný servis u přístrojů, nástrojů a technického zařízení obchodní značky Olympus
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu a oprav u přístrojů, nástrojů a technického zařízení obchodní značky OLYMPUS (dále jen Prostředky), po dobu 4 let od podpisu smlouvy.
Interne Kennung: 022025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále vyhrazuje právo na změny závazku ze Smlouvy na veřejnou zakázku, resp. změnu sjednané smluvní ceny z důvodu: - meziročního zvýšení průměrné roční míry inflace vyšší než 5 % vyhlášenou Českým statistickým úřadem, případně jeho právním nástupcem Podrobně jsou podmínky pro změnu ceny v těchto případech upraveny v návrhu Smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 těchto ZP.