657685-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Archivierung – Bewerking papieren archief
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewerking papieren archief
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor ‘Bewerking papieren archief’. Hoewel digitaal informatiebeheer niet meer weg te denken is, zijn de papieren archieven nog niet verdwenen. De gemeente Utrecht wil deze archieven op orde brengen en klaarmaken voor overbrenging naar Het Utrechts Archief (HUA). Het betreft een reguliere overheidsopdracht voor de bewerking van een papieren archief van 600 strekkende meters eenvoudig VTH archief en 50 strekkende meter complex REO archief, te realiseren vóór 1 december 2028. Na de oplevering van dit bewerkte archief, vindt de overdracht plaats naar Het Utrechts Archief (HUA). Deze 650 strekkende meter archief is onderdeel van het project archiefbewerking fase 2. Beide opdrachten zijn gegarandeerde opdrachten. Via een herzieningsclausule verstrekt de gemeente optioneel een opdracht voor de bewerking van maximaal 350 strekkende meter te bewerken eenvoudig archief, te realiseren vóór 1 december 2029. Het betreft een reguliere overheidsopdracht voor de bewerking van een papieren archief van 600 strekkende meters eenvoudig VTH archief en 50 strekkende meter complex REO archief, te realiseren vóór 1 december 2028. Na de oplevering van dit bewerkte archief, vindt de overdracht plaats naar Het Utrechts Archief (HUA). Deze 650 strekkende meter archief is onderdeel van het project archiefbewerking fase 2. Beide opdrachten zijn gegarandeerde opdrachten. Via een herzieningsclausule verstrekt de gemeente optioneel een opdracht voor de bewerking van maximaal 350 strekkende meter te bewerken eenvoudig archief, te realiseren vóór 1 december 2029.
Interne Kennung: 2026IPM1058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79995100 Archivierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Via een herzieningsclausule kan de gemeente optioneel een opdracht verstrekken voor de bewerking van maximaal 350 strekkende meter te bewerken eenvoudig archief. Voor deze optionele opdracht gelden de tarieven zoals opgenomen in het prijsinvulformulier. De optie tot het verstrekken van de werkzaamheden blijft geldig tot en met 31 december 2028.
657685-2026 - Competition
Netherlands – Archiving services – Bewerking papieren archief
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Bewerking papieren archief
Internal identifier: 2026IPM1058
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79995100 Archiving services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: