657718-2026 - Wettbewerb
Polen – Drehsitze – Dostawa foteli ergonomicznych dla pracowników Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa foteli ergonomicznych dla pracowników Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli ergonomicznych dla pracowników Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. Przedmiot zamówienia obejmuje: - dostawę 200 szt. fabrycznie nowych foteli ergonomicznych na potrzeby Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu do siedziby Zamawiającego (Plac Magistracki 1, Wałbrzych), - rozładunek 200 szt. fabrycznie nowych foteli ergonomicznych, - montaż 100 sztuk foteli ergonomicznych (do pozostałych 100 sztuk zapewnienie instrukcji montażu), - usunięcie i utylizację wszystkich opakowań transportowych (w szczególności kartonów i folii) pozostałych po montażu 100 sztuk foteli ergonomicznych. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do projektu umowy.
Interne Kennung: BZP.271.207.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001