See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa Centrum Przesiadkowego w Wilkszynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na podstawie opracowanej koncepcji zagospodarowania terenu przy przejeździe kolejowo drogowym w miejscowości Wilkszyn z uwzględnieniem parkingu Park & Ride. 2. Zakres usługi obejmuje: 1) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z wymaganymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami, w tym prawomocnym pozwoleniem na budowę, decyzją ZRID, zgłoszeniem (w zależności od wymogów); 2) pełnienie nadzoru autorskiego na czas trwania i odbioru robót budowlanych prowadzonych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub równoważnego dokumentu w świetle przepisów Prawa Budowlanego. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące branże: drogowa, teletechniczna, sanitarna, elektryczna, kolejowa, konstrukcyjno-budowlana, sterowania ruchem kolejowym (SRK), trakcyjna. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: ZP.271.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001