See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych – powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Zestaw jednorazowy do wspomagania lewej i prawej komory
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Testy do ACT
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Sonda do pomiaru przepływów w pomostach
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: Pasy do zespolenia mostka
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: Czujniki mózgowo-somatyczne
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: Elektrody do pomiaru indeksu bispektralnego
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: Automatyczny system mocowania i przycinania szwów
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: Dwuportowa kaniula do selektywnej perfuzji mózgowej
Interne Kennung: DZPZ/2650/44UEPN/2026-8