657751-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Dostawy mebli specjalistycznych – RZGW Gliwice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mebli specjalistycznych – RZGW Gliwice
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia specjalistycznego, tj. mebli do specjalnego zastosowania wraz z rozmieszczeniem w miejscach dostawy i montażem, do siedziby Zamawiającego oraz jednostek organizacyjnych Zamawiającego. 2 Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części: Część 1 Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach Część 2 Zarząd Zlewni Gliwice Część 3 Zarząd Zlewni Katowice Część 4 Zarząd Zlewni Opole Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: • załączniku nr 1 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia • załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo-cenowym 3 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane części lecz nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w danej części. W poszczególnych częściach musi być wyceniony pełen asortyment w ilościach podanych przez Zamawiającego. 4 Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.198.2026.APS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w części 1 - jest dostawa mebli specjalistycznych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Dostawa przedmiotu zamówienia - dla Części nr 1 – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej - zrealizowana zostanie do następujących lokalizacji : • ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.198.2026.APS - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zarząd Zlewni Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w części 2 - jest dostawa mebli specjalistycznych dla Zarządu Zlewni w Gliwicach. Dostawa przedmiotu zamówienia - dla Części nr 2 – Zarząd Zlewni w Gliwicach - zrealizowana zostanie do następujących lokalizacji : • ul. Robotnicza 2, 44-100 Gliwice Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.198.2026.APS - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zarząd Zlewni Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w części 3 - jest dostawa mebli specjalistycznych dla Zarządu Zlewni w Katowicach. Dostawa przedmiotu zamówienia - dla Części nr 3 – Zarząd Zlewni w Katowicach - zrealizowana zostanie do następujących lokalizacji : • ul. Piotra Skargi 30 , 43 - 241 Łąka (Zbiornik Wodny Łąka) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.198.2026.APS - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zarząd Zlewni Opole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w części 4 - jest dostawa mebli specjalistycznych dla Zarządu Zlewni w Opolu. Dostawa przedmiotu zamówienia - dla Części nr 4 – Zarząd Zlewni Opole - zrealizowana zostanie do następujących lokalizacji : • Zespół Wsparcia Technicznego ul. Gawędy 66, 45-126 Opole • śluza Wróblin ul. Śluza Wróblin, 45-127 Opole • NW Krapkowice ul. Drzymały 8, 47-300 Krapkowice • Nadzór Wodny Opole ul. Kochanowskiego 9, 46-020 Opole • śluza Chróścice ul. Katy 8, 46-080 Chróścice • śluza Krapkowice ul. Chrobrego 47-303 Krapkowice • śluza Dobrzeń ul. Otok 46-081 Dobrzeń Wielki • śluza Zawada 46-090 Popielów • śluza Opole ul. Spacerowa 2, 45-094 Opole • śluza Rogów 46-316 Odrowąż • Zarząd Zlewni w Opolu ul. Odrowążów 2, 45-089 Opole • śluza Groszowice 45-627 Opole • śluza Kąty ul. Śluza Kąty 1, 46-061 Zimnice Małe • śluza Januszkowice ul. Wygon 23, 47-214 Poborszów • śluza Krępa 47-330 Zdzieszowice • Zbiornik Wodny Turawa ul. Świerkowa 10, 46-045 Turawa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.198.2026.APS - część 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C.ROZ.270.2.198.2026.APS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Zarząd Zlewni Gliwice
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Zarząd Zlewni Katowice
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Zarząd Zlewni Opole