See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van siteonderzoeken in Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Vlaams-Brabant (westelijk deel)
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is het uitvoeren van siteonderzoeken op particuliere gronden in de provincies West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en het westelijk deel van Vlaams-Brabant. Decretaal werd vastgelegd dat alle risicogronden onderzocht moeten zijn in een oriënterend bodemonderzoek tegen ten laatste 2027. Hierbij horen ook de gronden van particuliere eigenaars die voldoen aan de voorwaarden voor de vrijstelling van de onderzoeksplicht of van de saneringsplicht. Deze gronden wil OVAM ambtshalve onderzoeken in siteonderzoeken. De opdrachten in dit bestek gaan voornamelijk over de uitvoering van een siteonderzoek voor een aantal niet aaneensluitende kleine locaties, gelegen binnen 1 gemeente. Een siteonderzoek is een oriënterend en (indien nodig) beschrijvend bodemonderzoek en dit enkel voor de historische activiteit die op de gronden werd uitgevoerd.
Interne Kennung: DOS 17032 - RO2604002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOS 17032 - RO2604002 - 1
Interne Kennung: 1