See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (PTS-446) körforgalmú csomópont tervezése
Beschreibung: tervezési szerződés, amelynek tárgya Gidófalvy Lajos utca – Kassák Lajos utca – Apály utca kereszteződésében körforgalmú csomópont tervezése – engedélyezési és kiviteli tervek készítése A feladat teljesítése során elvárt műszaki tartalom: • helyszíni bejárás; • geodéziai felmérés és alaptérkép készítése; • térség forgalomtechnikai állapotfelvétele; • útépítési és forgalomtechnikai engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk elkészítése; • közműgenplán elkészítése, közmű egyeztetés elvégzése az e-közmű rendszerben; • a szükséges közmű kiváltások tervezése és engedélyezése; • zöldterület tervezési és tájépítészeti munkarész elkészítése és egyeztetése; • építés alatti, ideiglenes forgalomtechnikai állapottervek elkészítése; • közúti forgalomszámlálás és gyalogos számlálás elvégzése (hétköznap reggeli és délutáni csúcsidőszakban 7-10 óra és 16-19 óra között) • csapadékvíz elvezetés tervezése meglévő víznyelők felhasználásával, vagy új hálózati elemek tervezésével; • szükség esetén víznyelők áthelyezésének megtervezése és FCsM szolgáltatói egyeztetése (szakági tervre vonatkozó kezelői és közműhozzájárulások beszerzésével); • közvilágítás felülvizsgálata fénymérés és szükség szerinti bővítés megtervezése; • kerékpáros létesítményekkel kapcsolatos tervezési feladatok; • létesítéshez szükséges kezelői, üzemeltetői és hatósági engedélyek beszerzése; • árazatlan költségvetési kiírás és tervezői költségbecslés készítése; • kivitelezés előkészítésében való tervezői közreműködés, tervezői művezetés; • tulajdonosi/kezelői/üzemeltetői (TKÜ) terv készítése és az érintettekkel történő engedélyeztetése, hozzájárulások beszerzése; • útépítési engedély megszerzése. A körforgalmat a lehető legkevesebb parkolóhely megszüntetésével kell megtervezni. A tervezéssel érintett terület nagysága 1 275 m2. AK az eljárást a Kbt. 53. § (5) bekezdése szerinti feltételes közbeszerzési eljárásként folytatja le. Az AK ellenőrzési körén kívül eső, bizonytalan jövőbeli esemény: A 2024. évben kötelezettségvállalással le nem kötött előirányzat esetében a képviselő-testület döntése szükséges, hogy a 2025. évben a keletkezett maradvány terhére a jelen beszerzési igényhez szükséges pénzügyi fedezetet biztosítja-e. A képviselő-testület döntése előreláthatólag 2025. április végén várható. Amennyiben a képviselő-testület nem biztosítja a szükséges fedezetet, úgy Ajánlatkérő jogosult a közbeszerzési eljárást a Kbt. 75. § (2) bekezdés a) pontja alapján eredménytelenné nyilvánítani, illetve a Kbt. 131. § (9) bekezdése alapján mentesül a szerződéskötés kötelezettsége alól. Szerződéskötés esetén a Kbt. 135. § (12) bekezdése alapján a szerződés hatályba lépése a pénzügyi fedezet rendelkezésre állásától függ.
Interne Kennung: EKR000038212025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: körforgalmú csomópont tervezése
Beschreibung: tervezési szerződés, amelynek tárgya Gidófalvy Lajos utca – Kassák Lajos utca – Apály utca kereszteződésében körforgalmú csomópont tervezése – engedélyezési és kiviteli tervek készítése A feladat teljesítése során elvárt műszaki tartalom: • helyszíni bejárás; • geodéziai felmérés és alaptérkép készítése; • térség forgalomtechnikai állapotfelvétele; • útépítési és forgalomtechnikai engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk elkészítése; • közműgenplán elkészítése, közmű egyeztetés elvégzése az e-közmű rendszerben; • a szükséges közmű kiváltások tervezése és engedélyezése; • zöldterület tervezési és tájépítészeti munkarész elkészítése és egyeztetése; • építés alatti, ideiglenes forgalomtechnikai állapottervek elkészítése; • közúti forgalomszámlálás és gyalogos számlálás elvégzése (hétköznap reggeli és délutáni csúcsidőszakban 7-10 óra és 16-19 óra között) • csapadékvíz elvezetés tervezése meglévő víznyelők felhasználásával, vagy új hálózati elemek tervezésével; • szükség esetén víznyelők áthelyezésének megtervezése és FCsM szolgáltatói egyeztetése (szakági tervre vonatkozó kezelői és közműhozzájárulások beszerzésével); • közvilágítás felülvizsgálata fénymérés és szükség szerinti bővítés megtervezése; • kerékpáros létesítményekkel kapcsolatos tervezési feladatok; • létesítéshez szükséges kezelői, üzemeltetői és hatósági engedélyek beszerzése; • árazatlan költségvetési kiírás és tervezői költségbecslés készítése; • kivitelezés előkészítésében való tervezői közreműködés, tervezői művezetés; • tulajdonosi/kezelői/üzemeltetői (TKÜ) terv készítése és az érintettekkel történő engedélyeztetése, hozzájárulások beszerzése; • útépítési engedély megszerzése. A körforgalmat a lehető legkevesebb parkolóhely megszüntetésével kell megtervezni. A tervezéssel érintett terület nagysága 1 275 m2. Szükséges formátumok és példányszám: • engedélyezési tervdokumentáció: 1 pld nyomtatott, 1 pld pdfA formátumú digitális adathordozón, 1 pld szerkeszthető formátumú, digitális adathordozón, a záradékolt engedélyezési terv – építési engedély kiadását követően 3 pld nyomtatott, 1 pld pdfA formátumú digitális adathordozón, 1 pld szerkeszthető formátumú, digitális adathordozón; • kivitelezési tervdokumentáció: 1 pld nyomtatott, 1 pld pdfA formátumú digitális adathordozón, 1 pld szerkeszthető formátumú, digitális adathordozón, a kivitelezési közbeszerzés lezárását követően 5 pld nyomtatott, 1 pld pdfA formátumú digitális adathordozón, 1 pld szerkeszthető formátumú, digitális adathordozón, az árazott és árazatlan költségvetési kiírásokat egy szerkeszthető excel fájlba fűzve, szakáganként külön fülön, főösszesítővel, valamint a szöveges részek PDF és DOCX formátumban. A tervezési feladattal kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák. AT-nek az általa megajánlott szolgáltatásokra vonatkozóan tételes árajánlatot is kell csatolnia az ajánlatában. AT a teljes mennyiségre köteles ajánlatot tenni. A tevékenységhez kapcsolódó részhatáridők: • engedélyezési tervdokumentáció elkészítése: 100 nap • kivitelezési tervdokumentáció elkészítése: 80 nap
Interne Kennung: EKR000038212025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten