2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide gevarenverzekering gemeente Bergeijk
Beschreibung: Gemeente wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar.
Interne Kennung: BIZOB-2026-BER-RBU-00473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -