657796-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.500.000,00 zł na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w kwocie 1.560.000,00 zł oraz planowanego deficytu budżetu w kwocie 2.940.000,00 zł
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.500.000,00 zł na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w kwocie 1.560.000,00 zł oraz planowanego deficytu budżetu w kwocie 2.940.000,00 zł
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Kredyt w kwocie 4.500.000,00 zł – korzystanie z kapitału w okresie od dnia pobrania kredytu (najpóźniej 26 grudnia 2025 roku) do 31 sierpnia 2035 roku”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.500.000,00 zł na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w kwocie 1.560.000,00 zł oraz planowanego deficytu budżetu w kwocie 2.940.000,00 zł
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy