2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbouwing Keizerin Marialaan
Beschreibung: De aan te besteden opdracht is uitgewerkt in het ontwerp in de bijlagen. Het betreft het aanpassen van de gebouw-gebonden technische installatie, vervangen van het datanetwerk en het herindelen en opknappen van het ROC Ter AA deel van het gebouw. Aanpassingen voor brandveiligheid met betrekking tot brandwerende doorvoeren valt buiten de scope van deze opdracht. De opdracht is eerder gepubliceerd. Er zijn geen inschrijvingen ontvangen. Ook een procedure voor onderhandeling zonder voorafgaande bekendmaking heeft niet geleid tot het gewenste resultaat. Dat is de reden dat de opdracht opnieuw wordt aanbesteed. Het budget is aangepast, evenals het bestek. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het aanbestedingsdocument. Het budget voor de totale opdracht is: € 5.275.000 exclusief btw en kan verder worden verdeeld in: - Hoofdopdracht: herindeling en realisatie frisse scholen klasse B € 4.650.000 exclusief btw vervangen datanetwerk € 275.000 exclusief btw - Optioneel: realisatie “look and feel” € 350.000 exclusief btw Inschrijver dient zowel voor de hoofdopdracht als voor de optionele opdracht een aanbieding te doen. Inschrijvingen boven de genoemde bedragen worden uitgesloten van inschrijving. De aanpassing van de “look and feel” is optioneel voor Opdrachtgever. Opdrachtgever is niet verplicht dat deel van de opdracht op te dragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verbouwing KML
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1