657816-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeugversicherungen – Wagenparkverzekering gemeente Maashorst
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering gemeente Maashorst
Beschreibung: Verzekeren van het wagenparkrisico De overeenkomst gaat in op 01-01-2027 en eindigt op 01-01-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van tweemaal een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden, tenzij één van de partijen uiterlijk 4 maanden tevoren opzegt.
Interne Kennung: BIZOB-2026-MAA-MUI-00132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering
Beschreibung: Wagenparkverzekering gemeente Maashorst 01-01-2017 tot 01-01-2029
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsmogelijkheid