2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi opieki serwisowej dla oprogramowania SAP wspierającego funkcjonowanie Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania SAP wspierającego funkcjonowanie Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu, obejmujące usługi na poziomie SAP Standard Support. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 993200.271.059.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania SAP wspierającego funkcjonowanie Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu, obejmujące usługi na poziomie SAP Standard Support. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Termin realizacji zamówienia dla zamówienia podstawowego: od następnego dnia po dniu zawarciu umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.04.2027 r. przez 27 miesięcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, w celu zapewnienie ciągłości opieki serwisowej dla oprogramowania SAP, w przypadku, gdy planowany termin zakończenia migracji Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu do nowej technologii S/4 HANA przekroczy termin obowiązywania zamówienia podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia dla zamówienia w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 18 miesięcy jako prawo opcji (dalej „Opcja”). Zamawiający będzie miał prawo skorzystać z Opcji maksymalnie 6 razy, przy czym najkrótszy okres przedłużenia umowy Opcją będzie wynosił – 3 miesiące. W celu skutecznego skorzystania z Opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Opcji, nie później niż w terminie dwóch miesięcy przed terminem zakończenia obowiązywania umowy. Oświadczenie będzie precyzowało pierwszy okres wydłużenia umowy w ramach Opcji. W przypadku potrzeby wydłużenia umowy o kolejne okresy w ramach Opcji – jeśli dotyczy – Zamawiający będzie występował do Wykonawcy pisemnie nie później niż w terminie jednego miesiąca przed zakończeniem poprzedniego okresu wydłużenia.