657831-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antihämorrhagika – Acord cadru de furnizare medicamente antihemoragice .
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare medicamente antihemoragice .
Beschreibung: Furnizare medicamente antihemoragice, defalcate in 5 loturi, conform caietului de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia anual. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor - 10 zile
Interne Kennung: 4222239/2026/8832,8192 .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACID TRANEXAMIC 10 mg/ml SOL. PERF. X 50 ml
Beschreibung: Achizitie ACID TRANEXAMIC 10 mg/ml SOL. PERF. X 50 ml, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM TRANEXAMICUM 500 mg/5 ml SOL.INJ.
Beschreibung: Achizitie ACIDUM TRANEXAMICUM 500 mg/5 ml SOL.INJ.conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CARBAZOCHOMII SALICYLAS 1,5MG/5ML SOL.INJ.
Beschreibung: Achizitie CARBAZOCHOMII SALICYLAS 1,5MG/5ML SOL.INJ.. conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ETAMSILAT 250MG SOL.INJ.
Beschreibung: Achizitie ETAMSILAT 250MG SOL.INJ. conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: FITOMENADION 10MG/ML SOL.INJ.
Beschreibung: Achizitie FITOMENADION 10MG/ML SOL.INJ. conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 5