657862-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reparatur- und Wartungsdienste – DBR klórozó és vegyszeradagoló karbantartása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBR klórozó és vegyszeradagoló karbantartása
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). Az eljárás 1-17. részének tárgya klórozó berendezések és tartozékaik, valamint a klórozó berendezésekhez kapcsolódó munkavédelmi (biztonságtechnikai) rendszerek rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az eljárás 18-34. részének tárgya vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Fentiek szerinti karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése az alábbi 17 Társaság részére, azaz valamennyi Társaságnál lesz klórozó és vegyszeradagoló berendezéseket és tartozékaikat érintő karbantartási és eseti javítási munka: 1. ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű- szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ALFÖLDVÍZ Zrt.) 2. DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (DMRV Zrt.) 3. Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (DRV Zrt.) 4. Északdunántúli Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ÉDV Zrt.) 5. ÉRV. Északmagyarországi Regionális Vízművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ÉRV. Zrt.) 6. Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság (TRV Zrt.) 7. BAJAVÍZ Baja és Térsége Víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság (BAJAVÍZ KFT.) 8. BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (BAKONYKARSZT Zrt.) 9. BARANYA-VÍZ Víziközmű Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság (BARANYA-VÍZ Zrt.) 10. BORSODVÍZ Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zártkörűen működő Részvénytársaság (BORSODVÍZ Zrt.) 11. E.R.Ö.V. Egyesült Regionális Önkormányzati Víziközmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt) 12. FEJÉRVÍZ Fejér Megyei Önkormányzatok Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (FEJÉRVÍZ ZRt.) 13. KAVÍZ Kaposvári Víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság (KAVÍZ Kft) 14. Kiskunsági Víziközmű-Szolgáltató Kft. (Kiskunvíz KFT.) 15. Mezőföldi Regionális Víziközmű Korlátolt Felelősségű Társaság (Mezőföldvíz Kft) 16. MIVÍZ Miskolci Vízmű Korlátolt Felelősségű Társaság (MIVÍZ Kft.) 17. Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (Soproni Vízmű Zrt.). Ajánlatkérő jelen részvételi szakasz eredményeként kategóriánként (részenként) 36 hónap időtartamra kívánja a DBR-ket felállítani. Ajánlatkérő az ajánlattételi szakaszok eredményeként vállalkozási szerződést, keretszerződést is köthet. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen valamennyi részben: nettó 14.400.000.000,- HUF (keretösszeg), amely keretösszeg megegyezik a második szakaszban lefolytatandó közbeszerzési eljárások eredményeképpen létrejövő szerződések (keretszerződések) maximális összértékével. Részvételre jelentkezők valamennyi részre benyújthatnak részvételi jelentkezést, Ajánlatkérő nem korlátozza a benyújtható részvételi jelentkezések számát. AK a Közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: „Kbt.”) 106. § (1) bekezdés, és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet, valamint az elektronikus közbeszerzés részletes szabályairól szóló 424/2017. (XII. 19.) Korm. rendelet (a továbbiakban: EKRr) rendelkezései alapján, az Elektronikus Közbeszerzési Rendszer (a továbbiakban: EKR) igénybevételével jár el.
Vorherige Bekanntmachung: 681707-2025
Interne Kennung: EKR001720952025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jelen eljárás a Kbt. 106-107. §-aiban rögzített dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozására irányul, amelyre - a hivatkozott szakaszokban rögzített eltérő szabályok figyelembevételével - a meghívásos eljárás szabályait kell alkalmazni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DBR klórozó berendezések ALFÖLDVÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 1. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések ALFÖLDVÍZ Zrt. Az eljárás 1. részének tárgya az ALFÖLDVÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/1
Los: LOT-0002
Titel: DBR klórozó berendezések DMRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 2. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések DMRV Zrt. Az eljárás 2. részének tárgya a DMRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/2
Los: LOT-0003
Titel: DBR klórozó berendezések DRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 3. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések DRV Zrt. Az eljárás 3. részének tárgya a DRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/3
Los: LOT-0004
Titel: DBR klórozó berendezések ÉDV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 4. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések ÉDV Zrt. Az eljárás 4. részének tárgya az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/4
Los: LOT-0005
Titel: DBR klórozó berendezések ÉRV. Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 5. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések ÉRV. Zrt. Az eljárás 5. részének tárgya az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/5
Los: LOT-0006
Titel: DBR klórozó berendezések TRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 6. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések TRV Zrt. Az eljárás 5. részének tárgya a TRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/6
Los: LOT-0007
Titel: DBR klórozó berendezések BAJAVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 7. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések BAJAVÍZ KFT. Az eljárás 7. részének tárgya a BAJAVÍZ KFT. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/7
Los: LOT-0008
Titel: DBR klórozó berendezések BAKONYKARSZT Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 8. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések BAKONYKARSZT Zrt. Az eljárás 8. részének tárgya a BAKONYKARSZT Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/8
Los: LOT-0009
Titel: DBR klórozó berendezések BARANYA-VÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 9. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések BARANYA-VÍZ Zrt. Az eljárás 9. részének tárgya a BARANYA-VÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/9
Los: LOT-0010
Titel: DBR klórozó berendezések BORSODVÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 10. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések BORSODVÍZ Zrt. Az eljárás 10. részének tárgya a BORSODVÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/10
Los: LOT-0011
Titel: DBR klórozó berendezések E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 11. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. Az eljárás 11. részének tárgya az E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/11
Los: LOT-0012
Titel: DBR klórozó berendezések FEJÉRVÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 12. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések FEJÉRVÍZ ZRt. Az eljárás 12. részének tárgya a FEJÉRVÍZ ZRt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/12
Los: LOT-0013
Titel: DBR klórozó berendezések KAVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 13. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések KAVÍZ Kft. Az eljárás 13. részének tárgya a KAVÍZ Kft. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/13
Los: LOT-0014
Titel: DBR klórozó berendezések Kiskunvíz Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 14. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések Kiskunvíz KFT. Az eljárás 14. részének tárgya a Kiskunvíz KFT. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/14
Los: LOT-0015
Titel: DBR klórozó berendezések Mezőföldvíz Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 15. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések Mezőföldvíz Kft. Az eljárás 15. részének tárgya a Mezőföldvíz Kft. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/15
Los: LOT-0016
Titel: DBR klórozó berendezések MIVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 16. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések MIVÍZ Kft. Az eljárás 16. részének tárgya a MIVÍZ Kft. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/16
Los: LOT-0017
Titel: DBR klórozó berendezések Soproni Vízmű Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 17. rész EKR rövidítése: DBR klórozó berendezések Soproni Vízmű Zrt. Az eljárás 17. részének tárgya a Soproni Vízmű Zrt. üzemeltetési területén üzemelő klórozó berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 135.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/17
Los: LOT-0018
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések ALFÖLDVÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 18. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések ALFÖLDVÍZ Zrt. Az eljárás 18. részének tárgya az ALFÖLDVÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/18
Los: LOT-0019
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések DMRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 19. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések DMRV Zrt. Az eljárás 19. részének tárgya a DMRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/19
Los: LOT-0020
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések DRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 20. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések DRV Zrt. Az eljárás 20. részének tárgya a DRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/20
Los: LOT-0021
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések ÉDV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 21. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések ÉDV Zrt. Az eljárás 21. részének tárgya az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/21
Los: LOT-0022
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések ÉRV. Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 22. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések ÉRV. Zrt. Az eljárás 22. részének tárgya az ÉRV. Zrt.üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/22
Los: LOT-0023
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések TRV Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 23. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések TRV Zrt. Az eljárás 22. részének tárgya a TRV Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/23
Los: LOT-0024
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések BAJAVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 24. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések BAJAVÍZ KFT. Az eljárás 24. részének tárgya a BAJAVÍZ KFT. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/24
Los: LOT-0025
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések BAKONYKARSZT Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 25. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések BAKONYKARSZT Zrt. Az eljárás 25. részének tárgya a BAKONYKARSZT Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/25
Los: LOT-0026
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések BARANYA-VÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 26. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések BARANYA-VÍZ Zrt. Az eljárás 26. részének tárgya a BARANYA-VÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/26
Los: LOT-0027
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések BORSODVÍZ Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 27. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések BORSODVÍZ Zrt. Az eljárás 27. részének tárgya a BORSODVÍZ Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/27
Los: LOT-0028
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések E.R.Ö.V. Zrt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 28. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. Az eljárás 28. részének tárgya az E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/28
Los: LOT-0029
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések FEJÉRVÍZ ZRt.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 29. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések FEJÉRVÍZ ZRt. Az eljárás 29. részének tárgya a FEJÉRVÍZ ZRt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/29
Los: LOT-0030
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések KAVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 30. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések KAVÍZ Kft. Az eljárás 30. részének tárgya a KAVÍZ Kft. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/30
Los: LOT-0031
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések Kiskunvíz Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 31. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések KAVÍZ Kft. Az eljárás 31. részének tárgya a KAVÍZ Kft. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/31
Los: LOT-0032
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések Mezőföldvíz Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 32. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések Mezőföldvíz Kft. Az eljárás 32. részének tárgya a Mezőföldvíz Kft. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 600.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 200.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/32
Los: LOT-0033
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések MIVÍZ Kft.
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 33. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések MIVÍZ Kft. Az eljárás 33. részének tárgya a MIVÍZ Kft. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/33
Los: LOT-0034
Titel: DBR vegyszeradagoló berendezések Soproni Vízmű Zrt
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása (a továbbiakban: DBR) klórozó és vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak tárgyában a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére, 34 részben (kategóriában). 34. rész EKR rövidítése: DBR vegyszeradagoló berendezések Soproni Vízmű Zrt. Az eljárás 34. részének tárgya a Soproni Vízmű Zrt. üzemeltetési területén üzemelő vegyszeradagoló berendezések és tartozékaik rendszeres karbantartási, valamint eseti javítási munkáinak elvégzése. Az elvégzendő karbantartási, valamint eseti javítási munkák becsült mennyiségi értéke tervezetten, összesen: nettó 300.000.000,- HUF (keretösszeg). Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A 321/2015. (X.30.) Korm. r. 21. § (4) bekezdésére figyelemmel az ajánlatkérő tájékoztató jelleggel közli, hogy e rész tekintetében az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előreláthatólag 100.000.000.-nettó HUF (keretösszeg), Ajánlatkérő tervezetten egy éves beszerzési igényének (karbantartási, valamint eseti javítási munkák) kielégítésére kíván szerződéseket kötni a DBR fennállása alatt, azzal, hogy AK fenntartja a jogát 1 évnél hosszabb vagy rövidebb idejű keretszerződés megkötésére. A Kbt. 107. § (2) bekezdésben maghatározottak szerint Ajánlatkérő a Részvételi Felhívást Kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részeként főbb szerződéses feltételeket és műszaki meghatározásként „Általános műszaki leírás”-t bocsát érdeklődő gazdasági szereplők rendelkezésére. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltéteket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A részvételi szakasz lezárását követően az ajánlattételi szakaszokban, azaz az egyes ajánlattételre irányúló eljárásokban az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. AK fenntartja a jogot, hogy jelen DBR tárgyát képező karbantartási, valamint eseti javítási munkák elvégzésére párhuzamosan több ajánlattételre való felkérést küldjön ki a DBR-be felvett gazdasági szereplők részére. Az ajánlattételi szakaszok eredményeként a szerződést az adott ajánlattételi szakaszban/adott ajánlattételi szakasz ajánlati részében megjelölt Ajánlatkérő fogja saját magára vonatkozóan megkötni. A beszerzés folyamata: 1. DBR létrehozása (részvételi szakasz): Ajánlatkérő a részvételi szakasz eredményeként létrehozza a DBR-t. A részvételi szakaszban ajánlattételre nem kerülhet sor! 2. Ajánlatkérő a DBR felállítását követően a DBR-be felvett minden gazdasági szereplőnek megküldi az ajánlattételi felhívást és felkéri arra, hogy nyújtson be ajánlatot. Kbt. 106.§ (3) bekezdése értelmében a dinamikus beszerzési rendszerhez annak teljes időtartama alatt bármely olyan gazdasági szereplő csatlakozhat– az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén –, amely megfelel az Ajánlatkérő által meghatározott alkalmassági feltételeknek.
Interne Kennung: EKR001720952025/34